OGŁOSZENIA - Parafia NMP Kiełczów

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

28.04.2024

1.      W środę pierwszy dzień maja – rozpoczynamy nabożeństwa majowe o godz. 17.3o.

2.      W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca - Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej.

3.      W piątek 3 maja jest uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny. Jest to równocześnie Pierwszy Piątek Miesiąca – odwiedziny chorych rozpoczniemy po Mszy św. południowej od godz. 14.00

4.      Siostry Koła Różańcowego im. św. JP II i Koło Przyjaciół Radia Maryja zapraszają wszystkich wiernych na Adorację Najświętszego Sakramentu w dniu 4 maja 2024 (sobota) o godz. 17:00.

5.      Parafialny Zespół Caritas w okresie od Niedzieli Miłosierdzia do dnia 23 kwietnia z ofiar do skarbonki pod chórem zebrał łącznie kwotę 2 290 zł. Parafialny Zespół Caritas wszystkim  darczyńcom składa serdeczne Bóg Zapłać.

6.      Przypominamy, że w najbliższą środę 1 –go maja – kancelaria parafialna jest nieczynna.

7.      Zachęcamy do nabywania i lektury prasy religijnej.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

1.      Mateusz Grzywa i Magdalena Szaton zamieszkali w naszej parafii – zapowiedź 1